Sitemizde en yeni poliüretan kartonpiyer modellerini anında sizler ile buluşturacağız. Poliüretan kartonpiyer konusunda uzman kadromuz ile en karmaşık projelerinizde bile size çok kolay pratik çözümler önerebiliriz.

Poliüretan kartonpiyer modelleri ile projeleriniz için sizlere en kolay çözümleri sunmak için aracı olacak bu web sitemizde ister mevcut tasarımlarımızdan veya isteğe bağlı olarak özel tasarımlı kartonpiyer modellerinizi sizlere poliüretan olarak üreteceğiz. Aklınıza takılan sorular veya detaylar için bizimle iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Poliüretan Kartonpiyer Modelleri

Poliüretan Çıta Modelleri

 

Poliüretan Aksesuar Süsleme Modelleri

 1. merve diyor ki:

  Çok güzel ürünleriniz var sarmaşık desenli poliüretan kartonpiyer fiyatı ile takozlu payandalı osmanlı desenli kartonpiyer fiyatı arasında ne kadar fark var.

  • admin diyor ki:

   Merhaba Merva hanım Poliüretan kartonpiyer fiyat listesi mail adresinize gönderildi. Bütün kartonpiyer modelleri arasında fiyat farklılıkları var. Ağlayan göze motifi damalı piyano modeli ve lale motifli kartonpiyer modellerimizde oldukça şıktır.

 2. yahya diyor ki:

  Merhaba bende osmanlı motifli kartonpiyer modelleriinizi villa dekorasyonumda kullanmak istiyorum Poliüretan kartonpiyer mdoelleri altın varak uygulaması için uygunmudur. Ben yaprak varak uygulamayı düşünüyorum bu konuda beni bilgilendirirmisiniz.

  • admin diyor ki:

   Merhaba Yahya bey, poliüretan dekoratif ürünlerimiz altın varak uygulamarında çok başarılı bir üründür villa dekorunda kullanabilirsiniz, içiniz rahat olsun. Selülozik boya gurubu ile de ürünler boyanabilir poliüretan ürünler hiç bir şekilde etkilenmemektedir.

 3. Ayşe diyor ki:

  Merhaba gerçekten harika ürünleriniz var poliüretan kartonpiyer kataloğu nu adresime gönderirmisiniz. Projelerimde hem kartonpiyer grubunu hemde poliüertan söve grubunu kullanmak istiyorum, başarılarınızın devanını diliyorum

  • admin diyor ki:

   Merhaba Ayşe hanım, Poliüretan Dekoratif ürünlerimizi beğendiğiniz için teşekkür ederiz. Mail adresinize pdf e kataloğumuzu göndereceğiz yanında fiyat listemizide göndereceğiz ürünlerin kod numaraları ile katalogdan bakarak poliüretan kartonpiyer fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 4. Tayfun diyor ki:

  İyi günler,
  Rica etsem ürün kataloğu ve fiyat listesini mail adresime göndermeniz mümkün mü?
  Evimin Mutfak dolap kapakları için desenler düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.