Poliüretan kartonpiyer modelleri

Poliüretan Kartonpiyer Kataloğu

Dekoratif Poliüretan Kartonpiyer Modelleri, Fiyatları Kataloğu için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Poliüretan kartonpiyer iç dekorasyon süsleme çalışmalarımızda çok yoğun olarak kullandığımız poliüretan ürünler arasında ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle poliüretan  kartonpiyer modellerinin motiflerinin çok belirgin ve keskin hatlarda olmasına çok dikkat ederiz.

Eğer çok titiz ve uzun ömürlü bir kartonpiyer ürünü arıyorsanız poliüretan kartonpiyerler tamda size hitap etmektedir. Aşağıda görmüş olduğunuz tasarımlar halihazırda olan ürünlerimizdir.

Damalı kartonpiyer veya diğer adı ile piyano kartonpiyer tasarımlı modelimiz, osmanlı motifli kartonpiyer, takozlu kartonpiyer diye tabir edilen modelde p-88119 modelimizdir.

Sarmaşık desenli çiçek motifli modelimiz p88266 ve lale desenli sade tasarımlı p-88256 poliüretan kartonpiyer çeşitleri

Bu payandalı kartonpiyer modelleri takozlu kartonpiyer modellerine alternatif tasarımlardır. iki ürün birbirini tamamlayıcı özelliğe sahiptir.

Düz modern kartonpiyer modelleri sade tasarımları ile en yoğun kullanılan ürünlerdir
Harika desen ve motiflere sahp poliüretan malzemeden yapılmış kartonpiyer modelleri ile artık iç mekanlar daha şık bir görünüme kavuşacak. Özellikle motif ve desenlerdeki derin ayrıntıları ile göz kamaştıran poliüretan kartonpiyer modelleri, hafif ve sağlam yapısı ile çok tercih ediliyor. Aşağıda sizlerin beğenisine sunduğumuz poliüretan kartonpiyer modellerini ürün kod numarası ile iletişim bölümenden bize ulaşıp temin edebilirsiniz.

Eğer bir projeniz var ve aradağınız model aşağıda yok ise size özel tasarım poliüretan kartonpiyer imalatı yapmaktayız daha fazla ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Poliüretan Kartonpiyer fiyatları ve kataloğu ve Poliüretan Kartonpiyer imalatı ve çeşitleri  ve Poliüretan Kartonpiyer, Modelleri, fiyatları,kataloğu, Poliüretan, Kartonpiyer, imalatı, çeşitleri  hakkında daha fazla bilgi çin bizi arayın[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir