Poliüretan Çıta Modelleri Kataloğu

Poliüretan çıta modelleri ve poliüretan dekoratif  çıta köşe modellerinin imalatını yapmaktayız. Poliüretan dekoratif süsleme ürünleri köpük ürünlerdir, şimdi köpük çıta modeli ile poliüretan çıta köşe modelini birbirine karıştırmamak gerekir. Poliüretan çıta modeli iç dekorasyonda ahşap oyma ve ahşap çıta alternatifi ürünlerdir. Selülozik boya ve sentetik boya ile boyanılabilinen bir yüzeye sahip olan poliüretan çıta modelleri, dış cephe dekorasyondada kullanıma uygundur strafor köpük çıta modelleri 30 dansite sertliktedir poliüretan çıta modelleri ise 180 ve 220 dansite arasında bir sertliğe sahiptir.

Poliüretan çıta modelleri eşsiz boyanılabilir yüzeyi ve hafif olmasının yanısıra ahşap sertliğinde bir üründür. Hiç bir şekilde su, nem, rutubet gibi alçı ve ahşap ürünlerin korkulu rüyası olan etkenlerdir muaftır.

Poliüretan çıta ürünleri halk dilinde : ahşap pasa çıta modelleri, Poliüretan çıta köşe modelleri, Motifli çıta çeşitleri, Köpük çıta ve köşeleri, Ahşap görünümlü çıtalar, motifli çıta köşe modeli, dekoratif çıta modelleri olarakta anılmaktadır.

Poliüretan çıta ve çıta köşelerinin imalatını yapmaktayız, Poliüretan çıta modelleri pasa çıtaları çita köşe süslemeleri Motifli ahşap oyma köşe süslemeleri, Ahşap alternatifi köpük çıta modelleri Dekoratif çıta ahşap oyma görünümlü köpük çıtalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.