Poliüretan Payanda Modelleri Kataloğu

Poliüretan payanda konsol benzeri öne çıkmalarda çıkmanın yükünü çıkış noktasına aktaran çapraz elemandır. Poliüretan payanda modelleri dış ve iç dekorasyonda kullanımı oldukça yoğundur. Poliüretan payandalar hem iç ortama hemde iç ortama uyumu mükemmel olduğu için iç dekorasyonda ve dış dekorasyonda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir dekoratif poliüretan süsleme ürünüdür. Poliüretan payanda modellerinin imalatçısı olduğumuz için sizlere özel tasarımlara sahip poliüretan payandalarda üretebilmekteyiz. Bize gerekli ölçüleri ve motifleri belirttiğinizde sizlere istediğin boy ve ebatlarda özel imalatta yapmaktayız.

Poliüretan payanda modellerinin yanı sıra sizlere polyester payanda kalıp veya silikon payanda kalıp imalatıda yapmaktayız. Daha fazla ayrıntı için bizimle iletşime geçebilirsiniz.

poliüretan payanda, poliüretan konsol, ahşap oyma konsol, eskitme payanda, antik görünümlü payanda, dekoratif motifli payanda modelleri, köpük payanda modelleri, dış cephe payanda, dış dekorasyon, iç dekorasyon ürünleri, poliüretan ürünler.

Dekoratif poliüretan payanda modellerinin imalatını yapmakta olan firmamız iç ve dış dekorasyonda poliüretan payanda ve konsol modellerinin en derin hatlarda ve motiflerde imalatını yapmakta olan saıyılı firmalardandır. Bizim poliüretan süsleme ürünlerimizin ahşap gibi pürüzsüz ve uzun ömürlü boyası ve üzerine her türlü boyama tekniği uygulayabileceğiniz harika bir üründür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.