Sütun Klasik antik dekorasyonun vazgeçilmez bir parçasıdır. Günümüzde iç dekorasyonda ve dış dekorasyonda pek çok alanda kullanılan sütun modellerini prekast beton döküm sütun takımları kullanarak ihtiyacımızı gideriyorduk. Fakat prekast kaplamanın uygulamasının zorluğu yüksek fiyatı ve binaya yaptığı ekstra yük nedeniyle popülerliğini iyice yitirdi. Strafor ile üretilen köpük sütun modelleri dayanıksız olduğu için strafor  köpük sütun ve sütun başlıkları fiyat olarak cazip görünsede pek tercih edilmiyor. Fakat poliüretan sütun ve poliüretan sütun başlık modelleri hafif olması 180 dansite sertlikte (yaklaşık ahşap sertliğinde) hafif suya neme dış etkenlere don, uv güneş ışınları vs dayanıklı olan poliüretan ürünlerinin yaklaşık dış cephede ömrü 400 yıl olarak tahmin edilmekte.
Poliüretan motifli sütun başlık modelleri ahşap oyma sütun başlık modellerinede alternatiftir. Poliüretan ürünler ahşap muadili ürünlerdir. Poliüretan dekoratif ürünler ahşap üzerine uygulanan her türlü boya tekniği için uygundur.

Bina süslemeleri, Düğün salonu dekorasyonu, villa dekorasyonunda oldukça sık kullanılan sütun başlığı modelleri 3 farklı düzendedir.
Dor sütun başlığı
iyon sütun başlığı
Korint sütun başlığı
Sütun modelleride yivli sütunlar, konik sütunlar, burgulu sütunlar ve antik mısır palmiye sütun modelleri, motifli çiçek desen kaplamalı barok mimari sütunlar gibi farklı sütun modelleri vardır.
İstenilen boy ve ebatlar sütun başlıkları, sütunlar, ve sütun alt kaide modelleri imalat yapmaktayız. Sütun başlık modelleri fiyatları, Poliüretan sütun çeşitleri kataloğu ve resim galerisi, Sütun fiyatı fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Poliüretan Sütun Takımları, Sütun Başlığı korint dor iyon silindirik konik yivli düz  sütun alt kaide poliüretan ürünleri türkiye imalatçısı poliüretan Kartonpiyer.

Poliüretan köpük sütun başlıkları fiyatları kataloğu ve sütun başlık resimleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. poliüretan köpük sütunlar Silindirik sütun ve sütun başlıkları poliüretan köpük motifli sütun modelleri ahşap oyma sütun başlık modelleri ahşap alternatifi ahşap taklidi sütun başlıkları Poliüretan köpük sütun başlıkları fiyatları kataloğu ve sütun başlık resimleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. poliüretan köpük sütunlar

Poliüretan Sütun Başlıkları Poliüretan Sütun Alt Kaide Desenli Sütun Ayağı kataloğu

Poliüretan Sütun Takımları – Sütun Başlıkları Motifli dor iyon korint sütun başlığı” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.